Sprzedać złoto w lombardzie czy u jubilera

Gdzie sprzedać złotoGdzie sprzedać złoto

Sprzedać złoto w lombardzie czy u jubilera. Decyzja o sprzedaży złota powinna uwzględniać cenę po jakiej kupiliśmy nasze produkty inwestycyjne oraz zostać poprzedzona analizą obecnego trendu na rynku metali szlachetnych. Należy przeanalizować czy mamy do czynienia z tendencją wzrostową czy spadkową. Z oczywistych powodów znacznie korzystniej jest sprzedać monety i sztabki w trendzie wzrostowym.
Jeszcze do niedawna sprzedaż złota inwestycyjnego możliwy był w banku NBP. Niestety instytucja ta wycofała się ze skupu złota inwestycyjnego z rynku wtórnego. W ostatnim czasie powstało wiele Lombardów oferujących skup złota. Złote sztabki lub złote monety można w Lombardzie sprzedać od ręki.

Decydując się na sprzedaż złota warto wybrać miejsce, gdzie:

  • będziecie Państwo pewni że wycena będzie całkowicie rzetelna.
  • wartość sprzedawanego złota zadowalająca.
  • wypłata GOTÓWKI od ręki.
    Oczywiście, zawsze najlepiej wcześniej zrobić wstępne rozeznanie, by potem nie być rozczarowanym

SPRZEDAŻ ZŁOTASPRZEDAŻ ZŁOTA

Decyzja o sprzedaży złota powinna uwzględniać cenę po jakiej kupiliśmy nasze złoto inwestycyjne oraz zostać poprzedzona analizą obecnego trendu na rynku metali szlachetnych. Należy przeanalizować czy mamy do czynienia z tendencją wzrostową czy spadkową. Z oczywistych powodów znacznie korzystniej jest sprzedać monety, sztabki czy złom złota w trendzie wzrostowym.

 

Sprzedać złoto w lombardzie czy u jubileraSprzedać złoto w lombardzie czy u jubilera

Bez względu na to jak i gdzie ostatecznie zdecydujemy się sprzedać złoto, zacznijmy od lokalnych skupów. Zanieś swoje złoto do renomowanego lokalnego jubilera lub Lombardu i poprosić o wycenę. W ten sposób, będziemy mieć co najmniej cenę bazową w ręku, następnie sprawdź oferty online lub inne propozycje. W Lombardzie lub u Jubilera wycena zazwyczaj jest darmowa i nie zobowiązuje do sprzedaży. Odwiedź trzy lub czterech punkty , i porównaj oferty skupu złota.

SPRZEDAŻ ZŁOTA PRZEZ INTERNETSPRZEDAŻ ZŁOTA PRZEZ INTERNET

Sprzedając złoto przez internet warto zwrócić uwagę na regulamin skupu on-line. Na przykład, niektóre strony internetowe oferują bezpłatną przesyłkę złota do wyceny, ale bardzo wysokie stawki wysyłki w przypadku gdy sprzedający odmówi sprzedaży, i złoto zostanie zwrócone. Sprawdź politykę kupującego także dotyczącą zwrotu, w sytuacji gdy przesyłka ze złotem zaginie. Wiele z nich oferuje tylko ograniczoną odpowiedzialnością.
Dowiedz się natychmiast, ile zapłacimy za złoto, srebro, po aktualnych cenach, ceny skupu złota aktualizowane na bieżąco, co oznacza, że można uzyskać najwyższą możliwą cenę i przyjmij możliwie najkorzystniejszą transakcje.

 

Wyszukaj w Google :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *