Lombard Legnica, pożyczki, skup złota, sprzedaż, wymiana

Lombard Legnica, oferta

Lombard Legnica

Lombard Legnica, to stabilna firma z solidnym zapleczem finansowym. Istniejemy na rynku od 1999 roku, a przez lata z naszych usług skorzystało wielu zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Zapewniamy minimum formalności, oraz dyskrecję. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem, Dowód osobisty, Paszport, lub Prawo jazdy. Wszystkie formalności zajmują jedynie parę minut. Gotówkę dostaje się od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny termin. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów

Przynosząc swoje przedmioty do naszego lombardu , jeden z naszych pracowników sprawdzi je, wyceni i zaoferuje uczciwą cenę za nie. Potem, to zależy od Ciebie, czy chcesz od razu sprzedać  swoje rzeczy , czy zostawić je tymczasowo i uzyskać na krótki okres gotówkę. Ponadto, można zdecydować się na wymianę przedmiotów na inne o wysokiej jakości, które mamy w naszej szerokiej ofercie. Lombard przechowuje pozostawione kosztowności ludzi przez trzydzieści dni, wykorzystując je jako zabezpieczenie, po tym czasie klient musi się określić czy pozostawiony towar, wykupi czy nie.

Lombard Legnica

Oferujemy Państwu: dyskrecję, bezpieczeństwo, uczciwość, szybką i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy także do zakupów w naszym sklepie, artykułów w atrakcyjnych cenach.


sprzedaj złoto terazSkup złota, ==>

Najwyższa cena skupu: złota, srebra oraz monet z całego świata
w Legnicy.
Gotówka w 5 minut
W dniu dzisiejszym obowiązują następujące ceny skupu złota za jeden gram:
PRÓBA         →         CENA/ 1GRAM
Próba złota 333 → 33.00 zł
Próba złota 375 → 36.00 zł
Próba złota 585 →  85.00 zł
Próba złota 750 → 93.00 zł
Próba złota 900 → 111.00 zł

Posiadasz niepotrzebną złotą lub srebrną biżuterię, monety z którymi nie wiesz co zrobić??

Potrzebujesz gotówki??

Przynieś ją do nas a rzetelnie ją wycenimy. Jeżeli cena zaproponowana będzie Cię satysfakcjonować

gotówkę otrzymasz od ręki!!! Jak działa lombard ?

Notorycznie słyszy się o tym, że zostawia się w lombardzie pewne rzeczy, żeby otrzymać pożyczkę. Jest to zastaw, który ma chronić  lombard przed niespłaceniem długu.

To naturalnie dzięki temu lombard przyjmuje  czasami złoto, biżuterię, samochody czy też inne tego typu kosztowności ruchome.

Nieruchomości niezmiernie rzadko są zastawiane. Pożyczki w Lombardzie nie są jednak pożądane.

Z jakiego powodu? Albowiem nie zawsze są to pożyczki na mały procent.

Gdy jednak bank nie chce   pożyczyć nam pieniędzy – to ostatnia deska ratunku. Trzeba jednakże liczyć się z tym, że musimy oddać dla lombardu więcej, niż pożyczyliśmy.

Tak jest nie tylko przy tej instytucji. Każdy podmiot pożyczający finanse ma swój cennik oraz nalicza procenty, który jest najzwyczajniej w świecie przestrzegany i to cały czas. Jeśli jednak nie mamy pieniędzy – doskonałym sposobem jest zastaw. To właśnie dzięki temu tracimy pewną rzecz, jednak za to nie mamy zobowiązań finansowych. Lombard wycenia określoną ruchomość. Nie liczmy jednakże na to, iż wycena będzie na korzyść. Kto ma prawo zostać klientem lombardu? Ewidentnie osoba dorosła, jaka ma zainteresowania pieniężne i ma przedmiot, jaki może zostać zastawiony. Lombard nie prowadzi biznesów z ludźmi, jacy są niewiarygodni. Taka instytucja nie stosuje żyrantów lub odmiennych zabezpieczeń. Wobec tego przedmioty pod zastaw to wymóg, który musi być spełniony. Czasem w lombardach skupuje się biżuterię lub inne przedmioty. Właściciel jednak musi uważać, aby nie były to przedmioty nielegalnego pochodzenia. Konsumenci są dokładnie sprawdzani.